STING & SHAGGY / СТІНГ і ШЕГГІ, THE 44/876 TOUR

STING & SHAGGY / СТІНГ і ШЕГГІ, THE 44/876 TOUR

14.11.2018

@ Київ, Київський Палац Спорту

Продовженням європейського туру Стінга і Шегги і туру по Північній Америці стане неймовірне динамічне шоу в Києві. Двогодинна музична подорож названа одним з найбільш очікуваних концертів року: два найвідоміших музиканта представлять в Україні пісні з альбому «44/876» (A & M / Interscope Records), а також виконають всіма улюблені хіти – "Desert Rose", "Shape of my heart", "Every Breath You Take", "Englishman In New York", "Message In A Bottle", "It Wasn’t Me". "Mr. Boombastic” і "Angel".

Новий хіт Стінга і Шегги «Don’t Make Me Wait» вмить зайняв перше місце в чарті Billboard, ставши присвятою музиці та культурі Карибських островів. Назва альбому – це телефонний код Британії – 44 (батьківщина Стінга) і 876 – код Ямайки, де народився Шегги. Саме там Стінг написав свій легендарний хіт, що вже став класикою – "Every Breath You Take".

Пісні "Don’t Make Me Wait", "Morning is Coming" і "Gotta Get Back My Baby" з нового альбому – це спільна пристрасть Стінга і Шегги до музики реггі, її стилю, легкості та спонтанності. Пристрасть до музики поза часом, незвичайної та в той же час такої яскравої, сонячної та гармонійної, як сама Ямайка.

25 травня на A & M / Interscope Records вийшов альбом «44/876»: The Remixes, куди увійшли як ремікси на пісні з альбому «44/876», так і спільно виконані пісні з різними артистами: Chris Baio з Vampire Weekend, з бразильським дуетом Tropkillaz, Cherry Cherry Boom Boom (Madonna, Lady Gaga), а також з продюсером-володарем премії Греммі Dave Audé.

У цьому турі «44/876» на сцені до Стинга і Шегги приєднаються такі музиканти, як Dominic Miller (гітара), Josh Freese (ударні) і Rufus Miller (гітара) з групи Стінга, а також учасники групи Шегги – Melissa Musique (бек -вокал), Gene Noble (бек-вокал) і Kevon Webster (клавішні).

«Ніколи ще реггі та рок не звучали так добре» – Vanitatis El Confidencial (Марбелья, Іспанія)

14 листопада 2018 р, 20:00
1790 - 9900 грн.

Купить билет

Share Thisbigmir)net TOP 100