Onuka / Онука

Onuka / Онука

07.12.2018

@ Київ, Stereo Plaza / Стерео Плаза

Довгоочікуваний концерт ONUKA в STEREO PLAZA


ONUKA - одна з головних співачок сучасної України. Феєричний виступ під час пісенного конкурсу "Євробачення", любов іноземних слухачів і спеціалізованої преси, важливий для України соціальний підтекст і просто чудова музика, що зводить воєдино народні мотиви та сучасні жанри. Зустрічайте 7 грудня 2018 року: оновлене шоу ONUKA і презентація нового альбому MOZAЇKA на великій сцені клубу Stereo Plaza!

Три причини піти на концерт ONUKA в Stereo Plaza


Новий альбом MOZAЇKA вийшов 22 березня, тому багато шанувальників вже встигли насолодитися результатом творчої роботи Нати Жижченко та саунд-продюсера Євгена Філатова. Особиста історія знаменитої Onuka переплітається з знайомими кожному українцеві подіями з життя рідної країни. Весь альбом складається із сотні маленьких шматочок головоломки, які кожен слухач самостійно збирає в неповторну музичну картину.

Довгожданий виступ: творчість ONUKA відома не тільки на території України, а й далеко за її межами. Не дивно, що велику кількість часу музиканти проводять в гастролях за кордоном, підкоряючи Європу та знайомлячи її з нашою музикою. Тепер ви розумієте чому повернення Нати Жижченко в рідні краї та великий сольний виступ в Stereo Plaza – подія, яку не можна пропускати.

Актуальна українська музика: коли мова заходить про популярну на сьогодні українську музику, то ім'я ONUKA спливає одним з перших – і це цілком заслужено! Її музика змушує шанувальників здригатися від задоволення, а спільні з НАОНІ виступи вражають епічністю та масштабом звучання.

07 грудня 2018 р, 19:00
600 грн.

Купити квiток

Share Thisbigmir)net TOP 100