Сергій Міхалок і група ЛЯПІС 98

Сергій Міхалок і група ЛЯПІС 98

15.12.2018

@ Київ, Stereo Plaza / Стерео Плаза

Всі хіти в одному трьохгодинному шоу – “Ляпіс-98” в Stereo Plaza!

Незважаючи на те, що в 2014 році Сергій Міхалок оголосив про припинення діяльності білоруської супер-групи "Ляпіс Трубецкой" – його спадщина живе в рамках інших проектів музиканта. Один з них, оркестр "Ляпіс-98", змінив місце проживання та прописався в наших краях, щоб радувати українських шанувальників регулярними концертами, і участю в популярних музичних фестивалях. На честь 20-річчя дебютного альбому "Ти кинула" гурт відправляється в світове турне, а виступ в Києві заплановано на 15 грудня, в Stereo Plaza!

Три причини йти на концерт Ляпіс-98 в Києві

20 років альбому "Ти кинула": не тільки перший альбом для колективу Сергія Міхалка, але і один з найпопулярніших музичних альбомів кінця 90-х, завдяки якому "Ляпіс Трубецкой" перейшов з розряду локальної білоруської групи, у великих гравців пост-радянської сцени. Така подія стане відмінною нагодою зібратися разом з шанувальниками на великому святковому концерті!

Три години улюблених пісень: Сергій Міхалок обіцяє особливу святкову програму, під час якої група зіграє не тільки свій дебютний альбом, а й найкращі пісні за час існування колективу. "Капітал", "А-У", "Яблуні", "Ти кинула", "Африка", "Я вірю", "Котик", "Метелиця" і багато інших.

Співати і танцювати: стояти на одному місці під час концерту оркестру "Ляпіс-98" просто неможливо – заводні ритми затягують в танець під сценою, а знайомі рядки улюблених пісень потрібно обов'язково співати в унісон з Михалком. Потужна енергетика під час живих концертів – одна з причин любити цю групу так сильно, тому не сподівайтеся відсидітися в куточку, а готуйтеся до танців!

15 грудня 2018 р, 19:00
599 - 2499 грн.

Купити квiток

Share Thisbigmir)net TOP 100