Фітнес-браслет

cf-igor-men
@cf-igor-men
Рейтинг: 0

13.02.2021 14:37:20

1 posts
Dislike 0

Хочу купити фітнес-браслет в подарунок коханому. У мене ніколи не було цього гаджета і я не знаю плюсів/мінусів і нюансів використання. Головним чином мене цікавить синхронізація з Windows Phone, а також бренд Xiaomi. Якщо це можливо поєднати, було б чудово. Власники цих гаджетів і ті, хто розбирається, підкажіть будь ласка які моделі розглянути?

il-alisa-sov
@il-alisa-sov

13.02.2021 14:39:01

1 posts
Dislike 0

Я так довго мріяла про фітнес-браслет! Тепер він мені допомагає в боротьбі за здоровий спосіб життя. Причому раніше така боротьба була нерівною, а тепер мені вдається контролювати і навантаження, і витрачені калорії.

rx-irina-zolotaya
@rx-irina-zolotaya

13.02.2021 14:57:30

1 posts
Dislike 0
il-alisa-sov:
Я так довго мріяла про фітнес-браслет! Тепер він мені допомагає в боротьбі за здоровий спосіб життя. Причому раніше така боротьба була нерівною, а тепер мені вдається контролювати і навантаження, і витрачені калорії.

Синхронізація є, але а також не вібрує при повіомленнях (дзвінки, смс, смс в вк і т.д.) це засмучує. В загальному корисна штука, функція будильника є, рахує витрачені калорії, пройдені км, рахує пульс. Рекомендую.

vy-kiril-jilenko
@vy-kiril-jilenko

13.02.2021 14:59:36

1 posts
Dislike 0
rx-irina-zolotaya:
 Синхронізація є, але а також не вібрує при повіомленнях (дзвінки, смс, смс в вк і т.д.) це засмучує. В загальному корисна штука, функція будильника є, рахує витрачені калорії, пройдені км, рахує пульс. Рекомендую.

Є два види таких браслетів від Xiaomi: перший просто кроки вважає, другий ще й пульс, і ритм серця. Раджу брати другий, за ціною не сильно дорожче виходить, скоро вийде нова модель xiaomi mi band 6 https://journal.rozetka.com.ua/ua/xiaomi-mi-band-6-data-vihodu-harakteristiki-porivnyannya-modeley/ У мене поки стара модель, але я нею дуже задоволений. Точно рахує кроки, довго тримає заряд, дуже легкий, практично не відчувається на руці, є вимірювач пульсу, коли приходять повідомлення він вібрує, є моніторинг сну, будильник. Загалом, багато корисних функцій. Ціна порівняно невисока. На подарунок молодій людині відмінно підійде.

Share This

bigmir)net TOP 100