Каструлі

ch-veronika-limareva
@ch-veronika-limareva
Рейтинг: 0

19.02.2021 23:10:46

4 posts
Dislike 0

Хочу оновити весь посуд на кухні, а почати планую з каструль. Господині, посдскажіте, де краще купити і якої фірми, щоб дійсно довго прослужили, а не втратили свій вигляд через рік?

ei-olka-maslova
@ei-olka-maslova

19.02.2021 23:11:20

4 posts
Dislike 0

Для мене це болюча тема, посде купую в таких кількостях великих, що іноді соромно за себе, вже ставити нікуди. Можу купити як в звичайному магазині, так і в спеціалізованому, без різниці.

su-yuliana-viktorovna
@su-yuliana-viktorovna

19.02.2021 23:11:45

4 posts
Dislike 0

Люблю якісну посуд, але її зараз не так просто знайти. А ще дуже засмучує те, що багато виробників завищують ціни, тому щоб купити кілька каструль доведеться викласти кругленьку суму.

jq-lyudmila-anatolevna
@jq-lyudmila-anatolevna

19.02.2021 23:13:21

2 posts
Dislike 0

Багато в чому якість страви і легкість його приготування залежить від правильного вибору каструлі, щоб вибрати гарну доведеться докласти зусиль.
Я довго ходила по магазинах і не могла знайти підходящі варіанти, поки подруга не порадила мені оналайн купити каструлі 
https://ars.ua/posud/kuhonnij-posud/kastruli/  ось в цьому магазині виявився великий асортимент і ціни прийнятні.
Вибрала для себе Tescoma SmartCOVER 727923 з кришкою в комплекті відразу, так як я живу одна, то мені вистачає однієї штуки, страви в новій каструлі виходять в два рази смачніше.

Share This

bigmir)net TOP 100