Що таке CRM?

su-yuliana-viktorovna
@su-yuliana-viktorovna
Рейтинг: 0

29.05.2021 19:55:56

10 posts
Dislike 0

Хочу звернутися за порадою експертів. Хто доступно і зрозуміло пояснить: що таке ці ваші CRM, з чим їх їдять? Бачив у конкурентів, щось цікаве, мовляв вся клієнтська база тут і ще багато всього. Навіщо ця система потрібна конкретно мені? Де профіт?

jq-lyudmila-anatolevna
@jq-lyudmila-anatolevna

29.05.2021 19:57:32

7 posts
Dislike 0

Взагалі користуватися crm для бізнесу дуже корисно, адже завдяки йому можна підвищити собі продажу, причому без особливих зусиль. Як то кажуть, спритність рук і ніякого шахрайства

ae-lyudmila-anatolevna
@ae-lyudmila-anatolevna

29.05.2021 19:58:57

3 posts
Dislike 0

Я вам все ж раджу вивчити це питання самостійно, тому що так складно зрозуміти, що саме дає CRM та й я вам на пальцях не поясниш, поринете в питання, тоді стане ясно, це я вам гарантую

iw-tamara-kirchenko
@iw-tamara-kirchenko

29.05.2021 20:01:18

3 posts
Dislike 0

Добрий день. Ви можете дiзнатися тут, що таке CRM https://www.bitrix24.ua/articles/crm_what_is.php  вичерпні відповіді на ваші питання.
Сама я користуюся досить недавно, але вже встигла оцінити переваги об'єднання інструментів взаємодії з замовниками і контрагентами в одну систему.
Звернення покупців з декількох каналів (телефонія, пошта, сайт) консолідуються в контакт центрі. Маркетинг і аналітика - скільки разів ми коректували плани збуту на підставі даних системи. Зручний доступ через мобільний додаток і це ще не все.
Так що профіт тут реальний, а система масштабується під будь-який бізнес. Сподіваюся була корисна. 

Pirplix
@pirplix

21.06.2021 21:10:02

13 posts
Dislike 0

Битрикс - это хорошая CRM, которой пользуются даже крупные компании.

Share This

bigmir)net TOP 100